خدمات‌رسانی سیار

شرکت جهان‌نوین آریا به‌منظور اطمینان خاطر مشتریان و ارائه خدمات شبانه‌روزی، با بهره‌گیری از پرسنل مجرب، امكانات و تجهیزات مناسب و داشتن شبكه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در سراسر كشور، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی است.

انواع مشتركان خدمات‌رسانی سیار

خدمات‌رسانی سیار به مشتریان، شامل شرایط زیر است:

دوره گارانتی (خودروی مشتری تحت شرایط گارانتی است و قادر به مراجعه به نمایندگی نیست)
هزینه‌های مربوط به حق بازدید و حق بکسل از این گونه مشترکان دریافت نمی‌شود. همچنین هزینه قطعات و اجرت تعویض قطعاتی که تحت پوشش گارانتی تعویض هستند از مشتری دریافت نمی‌شود (برای اطلاع بیشتر به ضوابط گارانتی مندرج در همین دفترچه مراجعه کنید).
 
دوره وارانتی (خودروی مشتری تحت شرایط گارانتی نیست)
كلیه هزینه‌ها اعم از حق بازدید، حق بکسل، قطعات و اجرت تعمیرات از این مشتریان دریافت می‌شود.

قابل توجه مشتریان محترم شرکت جهان نوین آریا

به استحضار می رساند تعمیرگاه شعبه ایرانشهر این شرکت، با کد 1112 واقع در خیابان ایرانشهر جنوبی، بعد از چهار راه سمیه، پلاک 101 از روز شنبه مورخ 12/8/97 بدلیل جابجایی مکان تعمیرگاه، پذیرش نخواهد داشت، لیکن تعمیرگاه مرکزی شرکت جهان نوین آریا به آدرس: کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج، بلوار ایران خودرو جنوبی، خیابان زامیاد، روبروی مگاموتور، با افتخار آماده ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان محترم می باشد.
مشتریان محترم می توانند جهت اخذ نوبت خدمات در تعمیرگاه مرکزی و یا کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباطات شرکت جهان نوین آریا به شماره 8909 تماس حاصل فرمایند."