درخواست نمایندگی

شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران توسعه شبکه نمایندگی های مجاز در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز در مراکز استانهای کشور را برنامه‌ريزی کرده است. در اين برنامه، اولویت با شهرهای دارای تراکم جمعیتی بیشتر است.

ما قصد داریم نمایندگانی توانمند و خوش‌سابقه در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز را به عنوان شرکای تجاری خود انتخاب کنيم.
نمایندگان نيسان از ميان متقاضيان باتجربه، خوشنام و مشتری‌مدار که در حوزه خدمات فروش و پس از فروش دارای کادر حرفه ای بوده و به سلامت و نیکویی زبانزد باشند، انتخاب می‌شوند.
متقاضيان گرامی اخذ نمایندگی، لازم است که"شرایط اعطای نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا" را مطالعه کرده و در صورت برخورداری از شرایط احراز، نسبت به تکمیل فرم "درخواست نمایندگی مجاز" در قالب فایل WORD و ارسال آن به آدرس dealers@jna-nissan.ir اقدام نمايند.

شرایط اعطای نمایندگی

تغییر بازه زمانی سرویس های ادواری

قابل توجه مشتریان محترم

تغییر سیاستهای اقتصادی دولت در موضوع واردات خودرو و اعمال تحریم های خارجی از یک سو و افزایش و نوسان مکرر و بی رویه نرخ ارز، عدم امکان سفارش گذاری قطعات و مواد مصرفی، اعمال محدودیت های فراوان در واردات قطعات یدکی و ایجاد تاخیرهای زمانی بسیار زیاد در اختصاص ارز از سوی دیگر، شرکتهای عرضه کننده خودرو را با مشکلات و چالش های اساسی در ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و حفظ رضایت مشتریان، مواجه نموده است.

درکنار همه تغییرات و تهدیدات بوجود آمده برای صنعت خودرو کشور و با توجه به احتمال بروز محدودیت های جدی در تامین قطعات یدکی خودروها بدلیل تشدید تحریم های جهانی، شرکت جهان نوین آریا جهت اطمینان از تامین تمامی نیازهای مشتریان، با بهره گیری از حداکثر توان فنی و عملیاتی خود، و با تاکید و تمرکز بر انتخاب با کیفیت ترین نمونه های داخلی (همسان با نمونه اصلی)، نسبت به اجرای طرح داخلی سازی برخی از قطعات مصرفی اقدام نموده است.

ادامه خبر