درخواست نمایندگی

شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران توسعه شبکه نمایندگی های مجاز در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز در مراکز استانهای کشور را برنامه‌ريزی کرده است. در اين برنامه، اولویت با شهرهای دارای تراکم جمعیتی بیشتر است.

ما قصد داریم نمایندگانی توانمند و خوش‌سابقه در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز را به عنوان شرکای تجاری خود انتخاب کنيم.
نمایندگان نيسان از ميان متقاضيان باتجربه، خوشنام و مشتری‌مدار که در حوزه خدمات فروش و پس از فروش دارای کادر حرفه ای بوده و به سلامت و نیکویی زبانزد باشند، انتخاب می‌شوند.
متقاضيان گرامی اخذ نمایندگی، لازم است که"شرایط اعطای نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا" را مطالعه کرده و در صورت برخورداری از شرایط احراز، نسبت به تکمیل فرم "درخواست نمایندگی مجاز" در قالب فایل WORD و ارسال آن به آدرس dealers@jna-nissan.ir اقدام نمايند.

شرایط اعطای نمایندگی

اطلاعیه جهان نوین آریا درخصوص ممنوعیت واردات خودرو

شركت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، در راستای چشم اندازهای خود مبنی بر اولویت رضایت مشتریان و شفافیت های عملکردی، خود را متعهد به تحویل خودروهای پیش فروش به مشتریان در زمان مقرر مطابق قرارداد می داند.

در راستای تصمیمات اخیر دولت محترم مبنی بر ممنوعیت واردات خودروهای وارداتی به كشور، شركت جهان نوین آریا با داشتن سابقه ای درخشان در امر برآورده سازی رضایتمندی مشتریان محترم در صنعت خودرو مطابق با ارزیابی دوره های متوالی سازمان بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI) و همچنین شفافیت های همیشگی در رفتار با مشتریان و سازمان های ناظر، با كسب رتبه نخست در حوزه فروش و خدمات پس از فروش در چند دوره متوالی در بین تمامی عرضه كنندگان داخلی و وارداتی خودرو در كشور، چهره خوشنامی در این صنعت داشته و همچون گذشته تمامی تلاش خود را در راستای تامین خاطر مشتریان و حفظ منافع برند نیسان در ایران می نماید.
در انتها لازم به توضیح است، این شركت ضمن تحویل بموقع خودروها مطابق زمان ثبت نام و تكمیل وجه توسط مشتریان به اطلاع می رساند لیست خودروهای ثبت نام شده به همراه قیمت های فروش با ذكر منابع تامین مالی و ارز درخواستی جهت ثبت سفارش واردات خودروهای بفروش رسیده توسط این شركت، كاملاً شفاف بوده و در صورت لزوم قابل ارائه به نهادها و ارگان های ذی صلاح می باشد.