درخواست نمایندگی

شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران توسعه شبکه نمایندگی های مجاز در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز در مراکز استانهای کشور را برنامه‌ريزی کرده است. در اين برنامه، اولویت با شهرهای دارای تراکم جمعیتی بیشتر است.

ما قصد داریم نمایندگانی توانمند و خوش‌سابقه در سه حوزه فروش خودرو، خدمات پس از فروش و فروش قطعات یدکی بصورت متمرکز را به عنوان شرکای تجاری خود انتخاب کنيم.
نمایندگان نيسان از ميان متقاضيان باتجربه، خوشنام و مشتری‌مدار که در حوزه خدمات فروش و پس از فروش دارای کادر حرفه ای بوده و به سلامت و نیکویی زبانزد باشند، انتخاب می‌شوند.
متقاضيان گرامی اخذ نمایندگی، لازم است که"شرایط اعطای نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا" را مطالعه کرده و در صورت برخورداری از شرایط احراز، نسبت به تکمیل فرم "درخواست نمایندگی مجاز" در قالب فایل WORD و ارسال آن به آدرس dealers@jna-nissan.ir اقدام نمايند.

شرایط اعطای نمایندگی

اطلاعیه جهان نوین آریا در خصوص انتشار لیست متخلفان

با توجه به اعلام فهرستي تحت عنوان" متخلفان در ثبت و سفارش خودرو" كه از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر گردیده است روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران در راستاي تعهد خود به رضایتمندی مشتریان و شفافیت عملکردی و حفظ ارزشهای بنیادی خود به اطلاع می رساند:

١- شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان در ايران در زمان بسته بودن ثبت و سفارش هيچگونه ثبت و سفارشي انجام نداده و در همه ي ادوار خود را ملزم به رعايت قوانين جاري كشور ميداند.

٢- در ليست ارائه شده از سوي وزارت صنعت و معدن در قسمت واردات خودروي نيسان اسامي چندين شركت متفرقه ي واردات خودرو به اصطلاح گري ماركت ذكر شده است كه مطابق قوانين كشور وارد كنندگان متفرقه را ملزم به خريد گارانتي از شركتهاي نماينده كرده است و هيچ گونه ارتباطی به شركت جهان نوين آريا ندارد.

مطابق ليست اعلامي از سوي وزارت صنعت، اسامی شرکت های متفرقه در قالب گری ماركت كه نسبت به خريد گارانتي از شركت جهان نوين آريا اقدام كرده اند به شرح زیر میباشد:

١- ساینا آرشام اروند

٢- واردات و صادرات جهان یدک رایان خودرو

٣- ملینا تجارت آرکا

٤- نگین تندیس الماس

از اين سو اسم شركت جهان نوين آريا در آن لیست به عنوان نماينده ذكر شده است و وارد کنندگان متفرقه تحت عنوان متقاضی ذکر شده است.

بديهي است شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان هيچ گونه تخلفي در فرايند ثبت و سفارش انجام نداده و نخواهد داد.

شركت جهان نوين آريا ضمن شفاف سازي موضوع، اين حق قانوني را جهت جلوگيري تشويش اذهان عمومي از طريق مراجع ذيربط براي خود محفوظ داشته و آماده ارائه هرگونه اسناد و مداركي در اين خصوص مي باشد.