رونمایی از ایکس تریل 2018 جدید در ایران

جهان نوین آریا سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 12:07

شرکت جهان‌نوین آریا نماینده رسمی نیسان در ایران، طی مراسمی باشکوه، به ‌صورت رسمی نیسان  ایکس‌تریل 2018 را به بازار معرفی کرد. این مراسم در محل سایت مرکزی این شرکت واقع در کیلومتر 14 جاده مخصوص، با حضور مدیران ارشد نیسان، مهمانانی از کشورهای ژاپن و عمان، اصحاب رسانه و همچنین تعدادی از افراد سرشناس و هنرمندان برگزار شد. نکته قابل توجه در مراسم رونمایی نیسان  ایکس‌تریل 2018، اجرای آیین سنتی ژاپنی که شامل موسیقی زنده، نقاشی ژاپنی و آداب و رسوم این کشور می‌شود، بوده که سبب شد مهمانان حاضر در این مراسم با فرهنگ غنی این کشور بیشتر آشنا شوند.

ایکس‌تریل را می‌توان پرچمدار شاسی‌بلندهای نیسان دانست که توانسته به دلیل قابلیت‌های قابل توجهی که دارد، بالاترین میزان فروش را در میان سایر مدل‌های این برند در بازار جهانی از آن خود کند. شرکت جهان‌نوین آریا نماینده رسمی نیسان در ایران با عرضه این خودرو توانست سهم عمده‌ای از شاسی‌بلندهای بازار را به خود اختصاص دهد. بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود نسخه جدید این خودرو نیز به مانند گذشته فروش بالایی را تجربه کند و به موفقیت قابل توجهی در این سگمنت دست یابد.‌ جهان نوین آریا در حال حاضر باتوجه به شرایط بی ثبات بازار ارز و همچنین مشخص نبودن میزان نرخ ارز تخصیص یافته به کالاهای وارداتی توسط بانک مرکزی، قیمت درنظر گرفته برای این محصول را 344 میلیون تومان اعلام کرد.

 

قابل توجه مشتریان محترم شرکت جهان نوین آریا

به استحضار می رساند تعمیرگاه شعبه ایرانشهر این شرکت، با کد 1112 واقع در خیابان ایرانشهر جنوبی، بعد از چهار راه سمیه، پلاک 101 از روز شنبه مورخ 12/8/97 بدلیل جابجایی مکان تعمیرگاه، پذیرش نخواهد داشت، لیکن تعمیرگاه مرکزی شرکت جهان نوین آریا به آدرس: کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج، بلوار ایران خودرو جنوبی، خیابان زامیاد، روبروی مگاموتور، با افتخار آماده ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان محترم می باشد.
مشتریان محترم می توانند جهت اخذ نوبت خدمات در تعمیرگاه مرکزی و یا کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباطات شرکت جهان نوین آریا به شماره 8909 تماس حاصل فرمایند."