x سوالات متداول

سوال – از چند طریق می‌توان در تست درایو نیسان ثبت نام کرد؟

پاسخ – شما می‌توانید هم از طریق وب سایت رسمی جهان نوین آریا در صفحه مخصوص تست درایو ثبت نام کرده و هم می‌توانید با مراجعه به محل برج میلاد و از طریق ثبت نام در غرفه نیسان زمانی را برای تست درایو خود رزرو نمایید.


سوال – آیا تست درایو خودروهای نیسان، هزینه‌ای دارد؟

پاسخ – خیر، شما به منظور ثبت نام تست درایو و بهره‌مندی از خدمات قابل ارائه توسط جهان نوین آریا در قالب تست درایو نیازی به پرداخت هزینه ندارید.


سوال – در هر بار تست درایو چند نفر می‌توانند از خودرو استفاده کنند؟

پاسخ – هر نوبت تست درایو تنها به منظور استفاده فردی که ثبت نام را انجام داده و اطلاعات وی در سیستم ذخیره شده است، می‌باشد و فرد دیگری نمی‌تواند در طول مدت زمان تست درایو از خدمات آن استفاده نماید.


سوال – آیا شخصی که ثبت نام کرده می‌تواند شخصی را فقط به عنوان همراه در کنار خود داشته باشد؟

پاسخ – بله، شما می‌توانید حداکثر دو نفر را همراه خود در طول زمان تست درایو داشته باشید؛ اما همراهان شما فقط می‌توانند ناظر لذت بردن شما از تست درایو خودروی نیسان باشند و نمی‌توانند در طول زمان رزرو شده، با خودرو رانندگی نمایند.


سوال – مدت زمانی که هر نفر برای تست درایو در اختیار دارد چقدر است؟

پاسخ – شما 20 دقیقه زمان در اختیار دارید تا از تمام ویژگی‌های خودروهای نیسان لذت ببرید.


سوال – آیا امکان جابجایی زمان رزرو وجود دارد؟

پاسخ – بله، شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت نام و انتخاب گزینه جابجایی زمان تست درایو، زمان مدنظر خود را انتخاب کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما برای تایید جابجایی زمان با شما تماس بگیرند.


سوال – پس از ثبت نام چه اتفاقی می‌افتد؟

پاسخ – زمانی که ثبت نام شما در سایت کامل شد، ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که نشان دهنده تکمیل شدن ثبت نام شماست اما به منظور تایید زمان تست درایو نیست. بدین منظور می‌بایست در طی 48 ساعت آینده منتظر تماس کارشناسان شرکت جهان نوین آریا باشید. فقط در صورتی که همکاران ما با شما تماس گرفته و تایید زمان رزرو شده به شما داده شد، می‌توانید با کارت ملی و گواهینامه خود در زمان مقرر به غرفه نیسان در برج میلاد مراجعه کرده و از تجربه رانندگی خود لذت ببرید.


سوال – آیا می‌توان خودروی نیسان در محلی به غیر از پیست استاندارد امتحان کرد؟

پاسخ – خیر، پیست تست درایو نیسان به شکلی طراحی شده تا شما بتوانید ضمن لذت بردن از زمان خود، با آموزش¬های کارشناس جهان نوین آریا، از تمامی آپشن‌ها و ویژگی‌های خودرو حتی الامکان به صورت عملی اطلاع یابید، لذا بجز مسیر رفت و برگشت در پیست، مکان دیگری بدین منظور پیش بینی نشده است.


سوال – تست درایو شامل چه مواردی می‌شود؟

پاسخ – جهان نوین آریا به منظور آشنایی و تجربه هر چه بیشتر شما از ویژگی‌های خودروهای نیسان، تلاش کرده است تا میزان بسیار بالایی از موارد حائز اهمیت از جمله تست سرعت و شتاب، تست ترمز، هندلینگ، دید 360 درجه، محدودیت سرعت، رادارها و بسیاری از موارد دیگر را در طول 20 دقیقه برای شما به معرض آزمایش بگذارد.


سوال – اگر قصد خرید خودروی تست شده را داشتیم چه باید کرد؟

پاسخ – این اتفاق باعث افتخار ما خواهد بود و به همین دلیل امکان خرید خودرو در غرفه نیسان واقع در محل برج میلاد و سایر نمایندگی¬ها و شعب ما، پیش¬بینی شده و شما می‌توانید به کمک کارشناسان شرکت بلافاصله پس از تست درایو، خرید خود را انجام دهید.


اگر پيش از اين تجربه رانندگی با خودروهای نیسان را داشته‌اید، حتما طعم لذت و آرامش خاطر رانندگی با اين محصولات خوب، ايمن و قابل اطمينان ژاپنی را چشيده‌ايد. راز وفاداری بی‌مثال مشتريان نيسان به محصولات اين برند اصيل ژاپنی هم در همين تجارب رانندگی قبلی نهفته است. ما در شرکت نيسان باور داريم که اين تجربه رانندگی قابل بيان و انتقال به ديگران نيست و همه علاقه‌مندان خودرو باید امکان تجربه رانندگی با نيسان را داشته باشند. به همين دليل، جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، امکان تجربه رانندگی با خودروهای نيسان را در فضايي استاندارد و ايمن برای علاقه‌مندان در شهر تهران فراهم آورده است.
علاقه‌مندان در اين رانندگی تجربی، علاوه بر لمس هيجان و نوآوری، می‌توانند از آموزش‌هاي حين رانندگی بهره‌مند و با امکانات و ويژگی‌های اين خودروها بخوبی آشنا شوند. برای تست رانندگی خودروهای نيسان در داخل مجموعه زيبای برج ميلاد، علاقمندان تهرانی می‌توانند فرم زیر را تکمیل و زمان را به دلخواه خود رزرو کنند. پس از تاييد رسمی زمان تست، همه چيز برای تجربه هيجان انگيز رانندگی با نيسان فراهم خواهد بود.
همين امروز دست به کار شويد و زمان دلخواه خود برای تست رانندگی را انتخاب کنید. مشتاق دیدار شما در پیست تست رانندگی نیسان هستیم.
تلاش خواهيم کرد تا به زودی امکان تست رانندگی با نيسان را در ديگر شهرهای کشور فراهم آوريم.

خودروها

خدمات مشتریان

دسترسی سریع

درباره ما

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی