آیا می‌خواهید خودرویی داشته باشید که هم اسپورت و SUV باشد و هم امکان تجربه یک رانندگی پرهیجان را فراهم کند؟ ممکن است خواسته‌های زیادی از یک خودرو در ذهن‌تان داشته باشید. ما فکر می‌کنیم نیسان جوک می‌تواند پاسخ تمام دغدغه‌های‌تان باشد؛ خودرویی با کیفیت بالا و عکس‌العملی سریع که امکان متمایز بودن را به شما می‌دهد و همه نظرها را به خود جلب می‌کند.

با خودروی جوک می‌توانید همه‌چیز داشته باشید.

carpageslogos-juke.png

تیپ مورد علاقه‌تان کدام است؟

امکانات جوک اسکای پک

امکانات جوک اسکای پک

امکانات جوک پلاتینیوم

امکانات جوک پلاتینیوم

امکانات جوک اسپورت

امکانات جوک اسپورت

فیلم

نمای 360

هیجانی بدون مرز

طراحی متمایز

شما در نیسان جوک، با یک طراحی متفاوت روبه‌رو خواهید بود. جایی که در اکثر خودروها چراغ راهنما نصب می‌شود، در جوک چراغ‌های جلو قرار گرفته‌اند، چراغ‌های مه‌شکن جوک در محل نصب چراغ‌های جلوی خودروهای عادی واقع شده و عرض جلو پنجره‌ای به اندازه سپر جلو است. این طراحی به‌راحتی می‌تواند شما را در تمام خیابان‌ها متمایز کند. 

در طراحی داخل جوک از موتورسیکلت‌های اسپورت الهام گرفته شده است. برای اینکه داخل خودرو سرزنده‌تر و شادتر به نظر برسد رگه‌هایی از رنگ زنده مانند قرمز یا خاکستری تیره اطراف پنل‌ها، دسته دنده و نگه‌دارنده لیوان در نظر گرفته شده است.
اگر می‌خواهید از طراحی منحصربه‌فرد جوک بیشتر بدانید به این صفحه بروید.

2015-Nissan-Juke-SL-110-876x535.jpg

در جاده‌ها مانند یک حرفه‌ای رانندگی کنید

امکانات

اگر به موتوری نیاز دارید که بتواند تعادلی بین راندمان و قدرت ارائه کند، موتور 1/6 لیتری توربو با سیستم تزریق مستقیم سوخت جوک خواسته شما را برآورده می‌کند. سیستم تقویت‌کننده توربوشارژ، به کمک یک موتور جمع و جور مجهز به سیستم تزریق سوخت، نیروی قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهد که در عین حال می‌تواند مصرف سوخت اقتصادی در زمانی که به نیروی زیادی نیاز ندارید نیز داشته باشد.

برای اطلاع از امکانات قدرتمند و فوق تصور جوک به این صفحه مراجعه کنید.

2015-Nissan-Juke-SL-121-876x535.jpg

نقد و بررسی

درگ نیسان جوک اسپورت و هیوندای توسان

درگ نیسان جوک اسپورت و هیوندای توسان
[jw7-video n="1"]   درگ جالب نیسان جوک اسپورت و هیوندای توسان   این ویدیو توسط...

سیستم All-Mode 4x4-i نیسان

سیستم All-Mode 4x4-i نیسان
[jw7-video n="1"]   حتما می‌دانید که آمادگی برای رویارویی با شرایط آب‌وهوایی...

ملاقات با نیسان جوک اسپورت

ملاقات با نیسان جوک اسپورت
جوک اسپرت، قدرتمندترین نسخه این کراس‌اوور شهری نیسان ژاپن در ایران است که توسط...

طعم هیجان را با نیسان جوک تست کنید

طعم هیجان را با نیسان جوک تست کنید
[jw7-video n="1"] رانندگی در فضايی استاندارد و ايمن برای علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به...
قابل توجه مشتریان محترم شرکت جهان نوین آریا

به استحضار می رساند تعمیرگاه شعبه ایرانشهر این شرکت، با کد 1112 واقع در خیابان ایرانشهر جنوبی، بعد از چهار راه سمیه، پلاک 101 از روز شنبه مورخ 12/8/97 بدلیل جابجایی مکان تعمیرگاه، پذیرش نخواهد داشت، لیکن تعمیرگاه مرکزی شرکت جهان نوین آریا به آدرس: کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج، بلوار ایران خودرو جنوبی، خیابان زامیاد، روبروی مگاموتور، با افتخار آماده ارائه خدمات تعمیرگاهی به مشتریان محترم می باشد.
مشتریان محترم می توانند جهت اخذ نوبت خدمات در تعمیرگاه مرکزی و یا کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباطات شرکت جهان نوین آریا به شماره 8909 تماس حاصل فرمایند."