ایکس – تریل مراقب شماست

تکنولوژی سپر ایمنی

در نیسان، امنیت مهم‌ترین موضوع است، این امر جز جدایی‌ناپذیر هر خودرویی‌ست که تولید می‌کنیم؛ ما روش‌های جامعی برای نکات ایمنی در مهندسی و توسعه خودروها داریم. این موضوع نه تنها در حفظ امنیت شما و خانواده‌تان می‌کوشد بلکه این اطمینان را به راننده می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل، خودرو را در هر موقعیت غیر منتظره‌ای کنترل کند.

15tdieurhd_xtrhelios079.jpg

در راهی که دوست دارید

تجهیزات رفاهی

حسی پر از هیجان را در تمامی بخش‌های خودرو تجربه خواهید کرد. خواه این هیجان از منظره‌ی پر ستاره شب الهام گرفته باشد خواه از مکانی آرام در یک صبح دل‌انگیز، به شما اطمینان می‌دهیم که ایکس – تریل بهترین انتخاب برای شماست.


15tdieurhd_xtrhelios018.jpg
15TDIeulhd_XTRHelios071.png.ximg.l_4_m.smart.png
دکمه فشاری استارت

تنها با لمس کلید هوشمند استارت ایکس - تریل، به‌سادگی و بدون هیج زحمتی می‌توانید خودرو را روشن کنید و به حرکت درآورید.

15TDIeulhd_XTRHelios072.png.ximg.l_4_m.smart.png
سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیک

به میل خودتان و بر حسب نیازتان، می‌توانید به طور مستقل دمای هوای هر سمت از خودرو را سرد و یا گرم کنید.

15tdieulhd_xtrh.jpg
صندلی‌های جلوی گرم‌شونده

با گرم شدن صندلی‌های جلوی ایکس - تریل فضایی لوکس و راحت در روزهای سرد برای‌تان خلق می‌شود.

انطباق‌پذیری فضای داخل خودرو

صندلی‌های ردیف عقب

صندلی‌های عقب در کلاس A و سیستم قابل انعطاف طراحی شده است. این صندلی‌ها به راحتی به طرف جلو خم می‌شوند و محفظه بار وسیع‌تر و فضای پای گسترده‌تری ایجاد می‌کند.  چه صندلی‌کودک باشد و چه تخته‌های موج‌سواری، در هر صورت ایکس – تریل با استفاده از درب عقب و قابلیت باز شدن تا زاویه حدود 80 درجه، دسترسی راحت و آسانی را ارائه می‌کند. 

xtrail-seat1.jpg

صندلی‌های تاشو

در این قسمت، فضایی برای نگهداری اجسامی به طول حدود 2 متر وجود دارد. ایکس – تریل امکاناتی به شما می‌دهد که تا به حال نداشته‌اید و با صندلی‌های تاشوی 40/20/40 فضای بیشتری در خودرو برای حمل‌ونقل وسایل خواهید داشت.

xtrail-spa1.jpg
xtrail-spa2.jpg
xtrail-spa31.jpg
اطلاعیه جهان نوین آریا درخصوص ممنوعیت واردات خودرو

شركت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، در راستای چشم اندازهای خود مبنی بر اولویت رضایت مشتریان و شفافیت های عملکردی، خود را متعهد به تحویل خودروهای پیش فروش به مشتریان در زمان مقرر مطابق قرارداد می داند.

در راستای تصمیمات اخیر دولت محترم مبنی بر ممنوعیت واردات خودروهای وارداتی به كشور، شركت جهان نوین آریا با داشتن سابقه ای درخشان در امر برآورده سازی رضایتمندی مشتریان محترم در صنعت خودرو مطابق با ارزیابی دوره های متوالی سازمان بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI) و همچنین شفافیت های همیشگی در رفتار با مشتریان و سازمان های ناظر، با كسب رتبه نخست در حوزه فروش و خدمات پس از فروش در چند دوره متوالی در بین تمامی عرضه كنندگان داخلی و وارداتی خودرو در كشور، چهره خوشنامی در این صنعت داشته و همچون گذشته تمامی تلاش خود را در راستای تامین خاطر مشتریان و حفظ منافع برند نیسان در ایران می نماید.
در انتها لازم به توضیح است، این شركت ضمن تحویل بموقع خودروها مطابق زمان ثبت نام و تكمیل وجه توسط مشتریان به اطلاع می رساند لیست خودروهای ثبت نام شده به همراه قیمت های فروش با ذكر منابع تامین مالی و ارز درخواستی جهت ثبت سفارش واردات خودروهای بفروش رسیده توسط این شركت، كاملاً شفاف بوده و در صورت لزوم قابل ارائه به نهادها و ارگان های ذی صلاح می باشد.