ایکس – تریل مراقب شماست

تکنولوژی سپر ایمنی

در نیسان، امنیت مهم‌ترین موضوع است، این امر جز جدایی‌ناپذیر هر خودرویی‌ست که تولید می‌کنیم؛ ما روش‌های جامعی برای نکات ایمنی در مهندسی و توسعه خودروها داریم. این موضوع نه تنها در حفظ امنیت شما و خانواده‌تان می‌کوشد بلکه این اطمینان را به راننده می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل، خودرو را در هر موقعیت غیر منتظره‌ای کنترل کند.

15tdieurhd_xtrhelios079.jpg

در راهی که دوست دارید

تجهیزات رفاهی

حسی پر از هیجان را در تمامی بخش‌های خودرو تجربه خواهید کرد. خواه این هیجان از منظره‌ی پر ستاره شب الهام گرفته باشد خواه از مکانی آرام در یک صبح دل‌انگیز، به شما اطمینان می‌دهیم که ایکس – تریل بهترین انتخاب برای شماست.


15tdieurhd_xtrhelios018.jpg
15TDIeulhd_XTRHelios071.png.ximg.l_4_m.smart.png
دکمه فشاری استارت

تنها با لمس کلید هوشمند استارت ایکس - تریل، به‌سادگی و بدون هیج زحمتی می‌توانید خودرو را روشن کنید و به حرکت درآورید.

15TDIeulhd_XTRHelios072.png.ximg.l_4_m.smart.png
سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیک

به میل خودتان و بر حسب نیازتان، می‌توانید به طور مستقل دمای هوای هر سمت از خودرو را سرد و یا گرم کنید.

15tdieulhd_xtrh.jpg
صندلی‌های جلوی گرم‌شونده

با گرم شدن صندلی‌های جلوی ایکس - تریل فضایی لوکس و راحت در روزهای سرد برای‌تان خلق می‌شود.

انطباق‌پذیری فضای داخل خودرو

صندلی‌های ردیف عقب

صندلی‌های عقب در کلاس A و سیستم قابل انعطاف طراحی شده است. این صندلی‌ها به راحتی به طرف جلو خم می‌شوند و محفظه بار وسیع‌تر و فضای پای گسترده‌تری ایجاد می‌کند.  چه صندلی‌کودک باشد و چه تخته‌های موج‌سواری، در هر صورت ایکس – تریل با استفاده از درب عقب و قابلیت باز شدن تا زاویه حدود 80 درجه، دسترسی راحت و آسانی را ارائه می‌کند. 

xtrail-seat1.jpg

صندلی‌های تاشو

در این قسمت، فضایی برای نگهداری اجسامی به طول حدود 2 متر وجود دارد. ایکس – تریل امکاناتی به شما می‌دهد که تا به حال نداشته‌اید و با صندلی‌های تاشوی 40/20/40 فضای بیشتری در خودرو برای حمل‌ونقل وسایل خواهید داشت.

xtrail-spa1.jpg
xtrail-spa2.jpg
xtrail-spa31.jpg
اطلاعیه جهان نوین آریا در خصوص انتشار لیست متخلفان

با توجه به اعلام فهرستي تحت عنوان" متخلفان در ثبت و سفارش خودرو" كه از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر گردیده است روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران در راستاي تعهد خود به رضایتمندی مشتریان و شفافیت عملکردی و حفظ ارزشهای بنیادی خود به اطلاع می رساند:

١- شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان در ايران در زمان بسته بودن ثبت و سفارش هيچگونه ثبت و سفارشي انجام نداده و در همه ي ادوار خود را ملزم به رعايت قوانين جاري كشور ميداند.

٢- در ليست ارائه شده از سوي وزارت صنعت و معدن در قسمت واردات خودروي نيسان اسامي چندين شركت متفرقه ي واردات خودرو به اصطلاح گري ماركت ذكر شده است كه مطابق قوانين كشور وارد كنندگان متفرقه را ملزم به خريد گارانتي از شركتهاي نماينده كرده است و هيچ گونه ارتباطی به شركت جهان نوين آريا ندارد.

مطابق ليست اعلامي از سوي وزارت صنعت، اسامی شرکت های متفرقه در قالب گری ماركت كه نسبت به خريد گارانتي از شركت جهان نوين آريا اقدام كرده اند به شرح زیر میباشد:

١- ساینا آرشام اروند

٢- واردات و صادرات جهان یدک رایان خودرو

٣- ملینا تجارت آرکا

٤- نگین تندیس الماس

از اين سو اسم شركت جهان نوين آريا در آن لیست به عنوان نماينده ذكر شده است و وارد کنندگان متفرقه تحت عنوان متقاضی ذکر شده است.

بديهي است شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان هيچ گونه تخلفي در فرايند ثبت و سفارش انجام نداده و نخواهد داد.

شركت جهان نوين آريا ضمن شفاف سازي موضوع، اين حق قانوني را جهت جلوگيري تشويش اذهان عمومي از طريق مراجع ذيربط براي خود محفوظ داشته و آماده ارائه هرگونه اسناد و مداركي در اين خصوص مي باشد.