ایکس – تریل مراقب شماست

تکنولوژی سپر ایمنی

در نیسان، امنیت مهم‌ترین موضوع است، این امر جز جدایی‌ناپذیر هر خودرویی‌ست که تولید می‌کنیم؛ ما روش‌های جامعی برای نکات ایمنی در مهندسی و توسعه خودروها داریم. این موضوع نه تنها در حفظ امنیت شما و خانواده‌تان می‌کوشد بلکه این اطمینان را به راننده می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل، خودرو را در هر موقعیت غیر منتظره‌ای کنترل کند.

15tdieurhd_xtrhelios079.jpg

در راهی که دوست دارید

تجهیزات رفاهی

حسی پر از هیجان را در تمامی بخش‌های خودرو تجربه خواهید کرد. خواه این هیجان از منظره‌ی پر ستاره شب الهام گرفته باشد خواه از مکانی آرام در یک صبح دل‌انگیز، به شما اطمینان می‌دهیم که ایکس – تریل بهترین انتخاب برای شماست.


15tdieurhd_xtrhelios018.jpg
15TDIeulhd_XTRHelios071.png.ximg.l_4_m.smart.png
دکمه فشاری استارت

تنها با لمس کلید هوشمند استارت ایکس - تریل، به‌سادگی و بدون هیج زحمتی می‌توانید خودرو را روشن کنید و به حرکت درآورید.

15TDIeulhd_XTRHelios072.png.ximg.l_4_m.smart.png
سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیک

به میل خودتان و بر حسب نیازتان، می‌توانید به طور مستقل دمای هوای هر سمت از خودرو را سرد و یا گرم کنید.

15tdieulhd_xtrh.jpg
صندلی‌های جلوی گرم‌شونده

با گرم شدن صندلی‌های جلوی ایکس - تریل فضایی لوکس و راحت در روزهای سرد برای‌تان خلق می‌شود.

انطباق‌پذیری فضای داخل خودرو

صندلی‌های ردیف عقب

صندلی‌های عقب در کلاس A و سیستم قابل انعطاف طراحی شده است. این صندلی‌ها به راحتی به طرف جلو خم می‌شوند و محفظه بار وسیع‌تر و فضای پای گسترده‌تری ایجاد می‌کند.  چه صندلی‌کودک باشد و چه تخته‌های موج‌سواری، در هر صورت ایکس – تریل با استفاده از درب عقب و قابلیت باز شدن تا زاویه حدود 80 درجه، دسترسی راحت و آسانی را ارائه می‌کند. 

xtrail-seat1.jpg

صندلی‌های تاشو

در این قسمت، فضایی برای نگهداری اجسامی به طول حدود 2 متر وجود دارد. ایکس – تریل امکاناتی به شما می‌دهد که تا به حال نداشته‌اید و با صندلی‌های تاشوی 40/20/40 فضای بیشتری در خودرو برای حمل‌ونقل وسایل خواهید داشت.

xtrail-spa1.jpg
xtrail-spa2.jpg
xtrail-spa31.jpg
تغییر بازه زمانی سرویس های ادواری

قابل توجه مشتریان محترم

تغییر سیاستهای اقتصادی دولت در موضوع واردات خودرو و اعمال تحریم های خارجی از یک سو و افزایش و نوسان مکرر و بی رویه نرخ ارز، عدم امکان سفارش گذاری قطعات و مواد مصرفی، اعمال محدودیت های فراوان در واردات قطعات یدکی و ایجاد تاخیرهای زمانی بسیار زیاد در اختصاص ارز از سوی دیگر، شرکتهای عرضه کننده خودرو را با مشکلات و چالش های اساسی در ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و حفظ رضایت مشتریان، مواجه نموده است.

درکنار همه تغییرات و تهدیدات بوجود آمده برای صنعت خودرو کشور و با توجه به احتمال بروز محدودیت های جدی در تامین قطعات یدکی خودروها بدلیل تشدید تحریم های جهانی، شرکت جهان نوین آریا جهت اطمینان از تامین تمامی نیازهای مشتریان، با بهره گیری از حداکثر توان فنی و عملیاتی خود، و با تاکید و تمرکز بر انتخاب با کیفیت ترین نمونه های داخلی (همسان با نمونه اصلی)، نسبت به اجرای طرح داخلی سازی برخی از قطعات مصرفی اقدام نموده است.

ادامه خبر