افتتاح رسمی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در کرمان

اخبار نمایندگی کرمان شنبه, 14 مرداد 1396 15:28

نماینده فروش و خدمات پس از فروش ‌در استان کرمان با کد ۱۳۵۱ به‌طور رسمی آغاز به کار کرد.

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، با هدف دسترسی آسان مشتری به محصولات نیسان و ارائه بهترین خدمات پس از فروش، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کرمان را در طی مراسمی رسمی افتتاح کرد. در این مراسم، فرشید کریمی مهر، مدیر ارشد خدمات پس از فروش نیسان در ایران و مدیران ارشد و متخصصان حوزه خودرو حضور داشتند.

نمایندگی کرمان در آدرس بلوار جمهوری اسلامی، نرسیده به میدان فرودگان واقع و بر اساس استانداردهای روز شرکت جهانی نیسان مجهز شده است. این نمایندگی در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه آماده خدمت‌رسانی به کرمانی‌های عزیز است.

اطلاعیه جهان نوین آریا در خصوص انتشار لیست متخلفان

با توجه به اعلام فهرستي تحت عنوان" متخلفان در ثبت و سفارش خودرو" كه از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر گردیده است روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران در راستاي تعهد خود به رضایتمندی مشتریان و شفافیت عملکردی و حفظ ارزشهای بنیادی خود به اطلاع می رساند:

١- شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان در ايران در زمان بسته بودن ثبت و سفارش هيچگونه ثبت و سفارشي انجام نداده و در همه ي ادوار خود را ملزم به رعايت قوانين جاري كشور ميداند.

٢- در ليست ارائه شده از سوي وزارت صنعت و معدن در قسمت واردات خودروي نيسان اسامي چندين شركت متفرقه ي واردات خودرو به اصطلاح گري ماركت ذكر شده است كه مطابق قوانين كشور وارد كنندگان متفرقه را ملزم به خريد گارانتي از شركتهاي نماينده كرده است و هيچ گونه ارتباطی به شركت جهان نوين آريا ندارد.

مطابق ليست اعلامي از سوي وزارت صنعت، اسامی شرکت های متفرقه در قالب گری ماركت كه نسبت به خريد گارانتي از شركت جهان نوين آريا اقدام كرده اند به شرح زیر میباشد:

١- ساینا آرشام اروند

٢- واردات و صادرات جهان یدک رایان خودرو

٣- ملینا تجارت آرکا

٤- نگین تندیس الماس

از اين سو اسم شركت جهان نوين آريا در آن لیست به عنوان نماينده ذكر شده است و وارد کنندگان متفرقه تحت عنوان متقاضی ذکر شده است.

بديهي است شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان هيچ گونه تخلفي در فرايند ثبت و سفارش انجام نداده و نخواهد داد.

شركت جهان نوين آريا ضمن شفاف سازي موضوع، اين حق قانوني را جهت جلوگيري تشويش اذهان عمومي از طريق مراجع ذيربط براي خود محفوظ داشته و آماده ارائه هرگونه اسناد و مداركي در اين خصوص مي باشد.